• SVN'69 4

  • SVN'69 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:00 - 21:30 Oefenhoek 6
    Woensdag 20:00 - 21:20 Oefenhoek 6
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 13:15Alcides 3 - SVN'69 4Sportpark Ezinge
    10 dec. 14:30SVN'69 4 - SC Rouveen 5Sportpark De Tussenboerslanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Staphorst 7 - SVN'69 44 - 1
    23 nov.Olympia'28 4 - SVN'69 45 - 0
  • Poulestanden SVN'69 4 ( 5e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'28 477003342921
    2Olympia'28 387015865221
    3DESZ 3860235122318
    4FC Meppel 485032722515
    5Staphorst 7841333181513
    6Alcides 384132215713
    7Alcides 273221111011
    8M.S.C. 383052023-39
    9SC Rouveen 57223915-68
    10Ruinerwold 1 za.81071141-303
    11d' Olde Veste'54 67016859-511
    12SVN'69 48017647-411

    Poulestanden SVN'69 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 1 Za2200111106
    2De Weide 621016603
    3SVN'69 42002111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dedden, DjurreTeamspeler
    Gijssel, Bram VanTeamspeler
    Groen, ArlanTeamspeler
    Louwrink, SentTeamspeler
    Matter, ChrisTeamspeler
    Matter, JeroenTeamspeler
    Prent, StevenTeamspeler
    Reinds, AlexanderTeamspeler
    Reinds, SebastianTeamspeler
    Spijkerman, MatsTeamspeler
    Stegink, FrankTeamspeler
    Veenstra, NickTeamspeler
    Vegt, Jasper van derTeamspeler
    Vegt, Jurian van derTeamspeler
    Wal, Daan terTeamspeler
    Wal, Stijn terTeamspeler
    Wolde, Xander tenTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Alcides 3

    VS

    SVN'69 4

    03 december 202213:15 uur
    Sportpark Ezinge veld 3 Alcides

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVN'69 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd