• SVN'69 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braad, BeneTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Felix, GertOverige stafSpelersbegeleider
    Plagge, JoopOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30Alcides 2 - SVN'69 2Sportpark Ezinge
    6 nov. 14:30SVN'69 2 - Pesse 2Sportpark De Tussenboerslanden
    20 nov. 14:30SVN'69 2 - De Weide 5Sportpark De Tussenboerslanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.ZZVV 3 - SVN'69 23 - 3
    23 okt.SVN'69 JO12 - Oranje Zwart JO122 - 2
    16 okt.De Weide 4 - SVN'69 21 - 3
    16 okt.SVN'69 JO11-2M - Olyphia JO1110 - 2
    16 okt.SVN'69 JO10 - SVN'69 JO912 - 12
  • Poulestanden SVN'69 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZVV 354102191213
    2SVN'69 24310179810
    3HZVV 853112114710
    4Noordscheschut 553111710710
    5De Weide 5522116888
    6d' Olde Veste'54 5420214956
    7Alcides 2420212936
    8Ruinerwold 1 za.4202911-26
    9SC Rouveen 53012410-61
    10Pesse 24013617-111
    11VVAK 22002012-120
    12FC Meppel 45005928-190

    Poulestanden SVN'69 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVN'69 211005323
    2VENO 2 za.100135-20

    Poulestanden SVN'69 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 21100100103
    2Oudehaske 3110010193
    3SC Stadspark 611008083
    4Wykels Hallum 311008173
    5Grijpskerk 511009363
    6Grijpskerk 411007163
    7Be Quick D 511007253
    8S.F. Deinum 311005053
    9FC Wolvega 311006243
    10FC Burgum 411005143
    11HFC '15 511005143
    12Velocitas 1897 511005143
    13Lycurgus 1211005233
    14Scharnegoutum'70 311004133
    15Blauw Wit '34 811003033
    16Damacota 211003033
    17Sleat 211003033
    18FC Klazienaveen 511006423
    19ONS Sneek 311005323
    20Flevo Boys 511004223
    21Udiros 211004223
    22Drogeham 211003123
    23't Fean'58 511003123
    24SVN'69 211003123
    25SC Bolsward 511002023
    26DIO Groningen 211002023
    27DVC Appingedam 411002023
    28The Knickerbockers 1711005413
    29Gorecht 411004313
    30SC Joure 711003213
    31Nagele 211003213
    32Actief 211002113
    33BSVV 311002113
    34GRC Groningen 311002113
    35Bargeres 211001013
    36S.C. Stiens 411001013
    37VAKO 211001013
    38Leeuwarder Zwaluwen 711004403
    39DVC Appingedam 511003303
    40HZVV 811003303
    41Beetgum 211002203
    42SC Rouveen 411001103
    43Rood Zwart Baflo 211001103
    44SVM 411001103
    45ACV 800000000
    46SV Bedum 500000000
    47FC Burgum 500000000
    48Harkema Opeinde 300000000
    49Holwerd 200000000
    50SC Loppersum 300000000
    51LTC 600000000
    52Lycurgus 1400000000
    53NKVV 200000000
    54VEV'67 500000000
    55vv Winsum 400000000
    56SC Franeker 510014400
    57Poolster 310013300
    58Staphorst 810013300
    59Blauw Wit '34 710012200
    60SC Genemuiden 510011100
    61Middelstum 310011100
    62Urk 810011100
    63VVK 5100145-10
    64FC Zuidlaren 3100134-10
    65CVVO 4100123-10
    66RKO 2 (zat)100123-10
    67Achilles 1894 5100112-10
    68HFC '15 3100112-10
    69VAKO 3100112-10
    70BSVV 2100101-10
    71Oostergo 2100101-10
    72VVAK 2100101-10
    73Zwartemeerse Boys 2100146-20
    74SC Bolsward 4100135-20
    75Blue Boys 2100124-20
    76d' Olde Veste'54 5100124-20
    77RWF 4100113-20
    78SC Veenwouden 3100113-20
    79De Weide 4100113-20
    80SV Bedum 6100102-20
    81CVVO 3100102-20
    82Oosterparkers 2100102-20
    83The Knickerbockers 18100125-30
    84Waterpoort Boys 3100114-30
    85Be Quick D 4100103-30
    86ONS Sneek 2100103-30
    87FC Ter Apel '96 2100103-30
    88Waskemeer 4100126-40
    89Amicitia VMC 6100115-40
    90Kollum 4100115-40
    91VVK 6100115-40
    92Holwerd 3100127-50
    93Lions'66 2100105-50
    94Gruno 5100139-60
    95The Knickerbockers 16100117-60
    96Leovardia 6100118-70
    97Amicitia VMC 7100108-80
    98Waskemeer 31001110-90
    99SC Erica 21001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bentum, BryanTeamspelerMiddenvelder
    Bentum, ReneTeamspeler
    Bijker, LucasTeamspeler
    Brugman, NickyTeamspeler
    Eerten, Arjan vanTeamspeler
    Ekkels, LuukTeamspeler
    Elias, NasredinTeamspeler
    Knol, BartTeamspeler
    Knol, HarroTeamspeler
    Lindt, AnthoneyTeamspeler
    Menke, MartinTeamspeler
    Nijmeijer, JeenTeamspeler
    Sok, AndréTeamspeler
    Tuut, JamilTeamspeler
    Vries, Pieter deTeamspeler
    Walda, RenéTeamspeler
    Werkman, JohanTeamspeler
    Zweistra, MaartenTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Alcides 2

    VS

    SVN'69 2

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Ezinge veld 3 Alcides

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVN'69 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    4,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd