• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechtersLocatie
    24 apr.18:45SVBS'77 JO12-1 - ST SVN'69/Oranje Zwart JO12-3JMVeld
    25 apr.19:30SVN'69 2 - Staphorst 6P. (Patrick) Brouwer (Assistent-scheidsrechter), K. (Kjeld) Crebas (Scheidsrechter)Veld
    30 apr.20:00SVN'69 2 - M.S.C. 3P. (Patrick) Brouwer (Assistent-scheidsrechter), K (Koen) Kooiker (Scheidsrechter)Veld
    4 mei.09:00ST SVN'69/Oranje Zwart JO13-1JM - Dwingeloo JO13-1JMAfgeschermd (Scheidsrechter)Veld
    4 mei.14:30M.S.C. 1 - SVN'69 1Veld
    4 mei.14:30Olympia'28 3 - SVN'69 2P. (Patrick) Brouwer (Assistent-scheidsrechter)Veld
    4 mei.14:30Alcides 6 - SVN'69 4Veld
    10 mei.19:30Steenwijker Boys 35+1 - SVN'69 35+1Veld
    10 mei.19:30Alcides VR18+1 - SVN'69 VR18+1Veld
    10 mei.20:00SVN'69 VR18+1 - Staphorst VR18+1Veld
    10 mei.20:00Giethoorn 35+1 - SVN'69 35+1Veld
    10 mei.20:30SVN'69 35+1 - M.S.C. 35+1Veld
    10 mei.20:30Olympia'28 VR18+1 - SVN'69 VR18+1Veld
    10 mei.21:00SVN'69 VR18+1 - Giethoorn VR18+1Veld
    11 mei.08:30ST SVN'69/Oranje Zwart JO10-1JM - Olympia'28 JO10-3Veld
    11 mei.09:00SVN'69 JO8-1JM - Steenwijkerwold JO8-2Veld
    11 mei.09:00Olympia'28 JO13-2 - ST SVN'69/Oranje Zwart JO13-1JMVeld
    11 mei.10:00SVN'69 JO11-1JM - Ruinerwold JO11-1B. (Brian) Petersen (Scheidsrechter)Veld
    11 mei.10:00SJO Ens/Kraggenburg JO14-1 - ST SVN'69/Oranje Zwart JO14-1JMVeld
    11 mei.10:30SVN'69 JO9-1JM - d' Olde Veste'54 JO9-2J.P. (Jurjen) Miedema (Spelbegeleider)Veld
    11 mei.11:30ST SVN'69/Oranje Zwart JO19-1 - TOP'63 JO19-1W.F. (Finn) van den Berg (Scheidsrechter)Veld
    11 mei.14:30SVN'69 1 - Nagele 1Veld
    11 mei.14:30SVN'69 4 - Creil-Bant 4K (Koen) Kooiker (Scheidsrechter)Veld
    11 mei.14:45Urk 10 - SVN'69 3B. (Bene) Braad (Assistent-scheidsrechter), H. (Henri) Visser (Assistent-scheidsrechter)Veld
    18 mei.08:45FC Oldemarkt JO8-2JM - SVN'69 JO8-1JMVeld
    18 mei.09:00ST SVN'69/Oranje Zwart JO14-1JM - SJO OFW JO14-1JMVeld
    18 mei.09:00ST SVN'69/Oranje Zwart JO12-3JM - VENO JO12-1D. (Dylan) Woestman (Scheidsrechter)Veld
    18 mei.09:00SJO HUC'21 JO9-1 - SVN'69 JO9-1JMVeld
    18 mei.10:00Jubbega JO12-1JM - SVN'69 JO12-2JMVeld
    18 mei.10:00vv Steenwijk JO10-2 - ST SVN'69/Oranje Zwart JO10-1JMVeld
    18 mei.10:30Giethoorn JO17-1 - ST SVN'69/Oranje Zwart JO17-1Veld
    18 mei.12:15Nagele 2 - SVN'69 2Veld
    18 mei.12:45VV Sneek Wit Zwart JO19-2 - ST SVN'69/Oranje Zwart JO19-1Veld
    18 mei.14:30SVN'69 3 - HZVV 8B. (Bene) Braad (Assistent-scheidsrechter), K (Koen) Kooiker (Scheidsrechter)Veld
    18 mei.14:30VHK 1 - SVN'69 1Veld
    18 mei.14:30SVM 3 - SVN'69 4Veld