• Zwemdiploma gehaald? Kom dan nu bij ons voetballen!

    Eindelijk heb je dan je zwemdiploma! Papa en mama hebben al zo lang beloofd dat je op voetballen mag als je je zwemdiploma hebt gehaald! En nu is het dan zover! Je mag nu vast en zeker op voetbal bij SVN'69!

    Kom dan eens op kijken op zaterdag 9.30 tot 10.15 uur op sportpark Tussenboerslanden. De kabouter trainingen staan onder leiding van enthousiaste trainers en heeft tot doel om de kinderen op een speelse wijze kennis te laten maken met het voetbalspel.

    Het kaboutervoetbal is voor de jongste jeugd die nog niet op voetbal zit, als aanloop naar het pupillenvoetbal. Hierdoor kunnen ze, als ze eenm...aal in de pupillen voetballen, door hun ‘kabouter-ervaring’ al een aardig balletje meetrappen.

    In principe voetballen we lekker gezond in de buitenlucht op ons sportcomplex de Tussenboerslanden. Wanneer de weersomstandigheden het echter niet toelaten, dan krijgt iedereen tijdig bericht.

    Doe jij ook een keer mee?