• Yesss!! Wij doen weer mee!

    Weet u het nog van vorig jaar? Ook dit jaar doet SVN'69 weer mee aan de Rabobank Clubkas Campagne. Iedereen die klant én lid is van de Rabobank kan tijdens de stemweken stemmen en ervoor zorgen dat SVN'69 op 17 april 2019 een mooie financiële bijdrage ontvangt!!

    Tijdens de Rabobank Clubkas Campagne kunnen leden van Rabobank Meppel-Staphorst-Steenwijkerland hun stem uitbrengen op de vereniging(en) of stichting(en) waaraan zij hun clubhart willen laten zien. SVN'69 dus! Deze stemmen zijn geld waard voor onze vereniging. Hoe meer stemmen er op ons uitgebracht worden, des te meer geld onze club ontvangt. Dit jaar wordt er € 125.000,- verdeeld. Een hele boel dus! Alle leden, supporters en hun familieleden kunnen een stem uitbrengen op SVN'69.

    De stemperiode loopt van vrijdag 15 maart tot maandag 1 april 2019. Alle uitgebrachte stemmen worden geteld en het beschikbare bedrag wordt naar rato verdeeld.

    Hoe werkt het stemmen?
    Alle leden vanaf twaalf jaar van Rabobank Meppel-Staphorst-Steenwijkerland worden persoonlijk uitgenodigd om hun stemmen uit te brengen. Ieder lid krijgt vijf stemmen ter beschikking die uitsluitend via een online stemmodule uitgebracht mogen worden. Dit gaat op een beveiligde manier. Een lid mag vijf stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op dezelfde club. Als klant van de Rabobank ben je overigens niet automatisch lid en dat is wel een vereiste om stemmen uit te brengen.