• Henk Hofman voetbaltoernooi weer een succesvolle afsluiting van het jaar
    SVN ’69 organiseerde dit jaar voor de 38ste keer het Henk Hofmantoernooi. Een prachtig voetbalevenement aan het einde van het jaar waar rond de 100 jeugdleden van de club aan meededen. Al vroeg verzamelden de jongste voetballers zich zaterdag 29 december in sporthal De Eendracht in Nijeveen. De kabouters speelden enthousiast hun wedstrijden en kregen na afloop van Henk Hofman allemaal een medaille. Bij JO7/JO8/JO9 werden fanatieke wedstrijden gespeeld. De teams waren aan elkaar gewaagd en het bleef spannend tot aan de finale. Uiteindelijk won team FC Barcelona en mochten Bart, Jorne, Klaas-Jan, Olaf, Gijs, Justin en Tycho een beker in ontvangst nemen. Bij JO11/JO12/JO13 stonden PSV en Feyenoord in de finale. Het ging lange tijd gelijk op in deze spannende finale. Na 15 minuten speeltijd stond het 2-2. In de verlenging scoorde PSV en daarmee werden Lars, Bas, Anne-Elize, Thijs, Egbert en Thomas Brand winnaar van het toernooi. De dag werd afgesloten met de categorie JO15/JO17. Van de vijf teams bleek team Chelsea met Sem, Marc, Jurian, Tijmen Tjeerdsma, Joost, Tijmen Adolf en Chris vd Vegt de sterkste. Na het winnen van alle wedstrijden waren ze de terechte winnaar van deze categorie. De organisatie kijkt terug op een mooie sportieve dag, die mogelijk werd gemaakt door de sponsoren Matter Meppel en Altena Loon en Grondverzetbedrijf Nijeveen.