• Verhuisd of pas verhuisd?

    Het is een mooi verhaal voor de volgende jubileumgids: Een enthousiaste voorzitter driftig fietsend met tal van jubileumgidsen onder de snelbinders, richting adressen van onze leden. Van Nijeveen richting Meppel, vanaf Meppel Nijeveen weer voorbij fietsend richting Havelterberg om daar tot de conclusie te komen dat ons lid daar al jaaaarrreeeennn niet meer woont, maar 'gewoon' in de Bergierslanden in Meppel...

    En zo zijn er nog wel een aantal 'routebeschrijvíngen'. Met de verspreiding van de jubileumgids zijn wij er dan ook maar weer eens achter gekomen dat bij een verhuizing nog wel eens vergeten wordt om een adreswijziging door te geven. Vriendelijk verzoek is dan ook om gewijzigde adressen zo spoedig mogelijk door te geven via secretariaat@svn69.nl 

    Weet je niet meer zeker of je wel met het juiste adres ingeschreven staat? Mail dan ook gerust!