• Vacature: JEUGDCOÖRDINATOR voor JO19, JO17, JO15 en JO13

  SVN’69  is een voetbalvereniging in Nijeveen. In ons 50-jarig bestaan is de jeugd altijd enorm belangrijk geweest. Vele jongens én meisjes weten hun weg te vinden naar de velden op sportpark Tussenboerslanden. In de afgelopen jaren hebben we onze jeugdaanpak van een nieuwe impuls voorzien door een nieuwe structuur op te zetten. Dit heeft wel tot de gewenste verandering geleid: een positieve flow rond onze jeugdafdeling. Als jeugdbestuur willen we dit graag vasthouden en verder uitbreiden! We zijn dan ook op zoek naar een

  JEUGDCOÖRDINATOR voor JO19, JO17, JO15 en JO13

  die affiniteit met jeugd en voetbal heeft en als doel heeft om onze jeugdspelers/-sters te ontwikkelen, maar ook plezier te laten beleven aan het voetbal ongeacht het niveau waarop gevoetbald wordt. Een jeugdcoördinator die zijn kennis en ervaring deelt met onze jeugdtrainers en ondersteunt en begeleidt waar nodig. Daarom is een achtergrond in het voetbal zeer gewenst.

  Taken:

  • Aansturen, coördineren en begeleiden van de trainers en teambegeleiders
  • Deelnemen aan de Technische (Jeugd)Commissie en van daaruit communiceren met de jeugdcommissie en het hoofdbestuur
  • Met grote regelmaat, het bezoeken van trainingen en wedstrijden van alle jeugdteams 
  • Bereid tot het geven van trainingen aan 1 van de jeugdteams
  • Begeleiden, opstellen en beschikbaar stellen van trainingsstof
  • Bijdrage leveren aan een actief jeugdbeleid 
  • Adviseren bij teamindelingen
  • (Laten) verzorgen van trainingsavonden voor het jeugdkader
  • Werving nieuw kader en indeling/begeleiding van bestaand kader ism jeugd-TC
  • Trainers stimuleren tot het volgen van opleidingen

  Ervaring:

  • -Affiniteit met het werken met kinderen/jeugd
   -Goede communicatieve, sociale en contactuele vaardigheden
   -Ervaring met het werven en opzetten van een vrijwillig kader, dit opleidt, begeleidt en behoudt
   -Kunnen inleven in de belangen en de beleving van anderen
   -Beschikt over grote mate van samenwerking (people manager)  
   -Enthousiaste persoonlijkheid, met oog en begrip voor de aard, omvang en belang van het jeugdvoetbal bij SVN ‘69
   -Bij voorkeur in bezit van diploma jeugdtrainer of TC III

  Wij bieden:

  • -Een enthousiaste vereniging met een grote inzet van vrijwilligers
   -Een jeugdsector die bol staat van het enthousiasme

  Om geschikte kandidaten te kunnen vinden die voldoen aan dit profiel en gezien het feit dat van de jeugdcoördinator verwacht wordt dat hij/zij trainingsavonden en zaterdag beschikbaar is, zal er een vergoeding zijn voor deze functie. Deze vergoeding zal afhankelijk zijn van ervaring en opleiding. Geïnteresseerd? Is deze functie iets voor jou?

  Neem dan contact op met jeugdvoorzitter Marjanne v/d Berg via jeugdbestuur@svn69.nl of telefonisch via 06-33 02 43 00. Reageren kan t/m 30 juni 2019.