• Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

    Aan alle SVN'69 leden, sponsoren, vrijwilligers en iedereen die onze vereniging een warm hart toedraagt!

    Komende zaterdag (22/12) speelt ons 3e nog een uitwedstrijd tegen ZZVV en daarna zijn alle competitiewedstrijden van 2018 gespeeld en kan de winterstop beginnen.

    Tijdens deze winterstop slapen wij natuurlijk niet in! Op 29 december 2018 vindt namelijk ons befaamde Henk Hofmantoernooi plaats voor de 38ste keer! Place to be; Sporthal De Eendracht (hou de website in de gaten voor de herziene aanvangsttijden!)

    Na de jaarwisseling vindt op 5 januari 2019 onze nieuwjaarsreceptie plaats in het clubhuis op Sportpark Tussenboerslanden. Het zal u mogelijk niet ontgaan zijn, maar 2019 wordt een speciaal jaar omdat wij 50 jaar bestaan! De nieuwjaarsreceptie zal dan ook een speciale editie zijn met veel verrassende elementen!

    Voor de uitnodiging van de nieuwjaarsreceptie en het programma verwijzen wij u graag naar de afbeelding!