• SVN'69 1 - Hoogeveen 1

    Aankomende zaterdag (5 oktober 2019) staat er weer een thuiswedstrijd op het programma van ons eerste elftal tegen Hoogeveen 1. Aanvang 14.30 uur en zoals altijd staat de koffie weer voor u klaar!

    Clubsponsor van de week is Autoschade Mulder:
    Een ongeluk zit in een klein hoekje en komt altijd onverwacht. Bij Autoschade Mulder wordt u dan ook graag, goed en professioneel geholpen als u met autoschade geconfronteerd wordt. Bij autoschade Mulder staat persoonlijke aandacht en contact centraal. Zij bieden u een complete service op het gebied van schadeherstel van uw auto. Van volledig schadeherstel tot het afhandelen van de verzekering. En in bijna alle schadegevallen kunt u rekenen op een vervangende leenauto. Zowel zakelijke als particuliere klanten zijn van harte welkom en kunnen bij ons terecht met elk automerk. Voor contact of meer informatie klikt u HIER!