• SVN'69 1 - Vitesse '63 1

    Wordt het een vlammende start van de competitie voor onze jongens van het 1e tegen Vitesse'63?? Kom ons aanmoedigen om de eerste punten in Nijeveen te houden! Kom met zijn allen naar Sportpark Tussenboerslanden waar de koffie klaar staat en laat jullie horen! Altijd een extra stimulans!

    De aftrap voor sponsor van de week is van Kaashandel Oosting!

    Kaashandel Oosting van Holland Kaascentrum verkoopt elke week op de markt in Nijeveen topkwaliteit kaas vers van het mes. In hun kraam, herkenbaar aan het logo met de gezellige rood-witte luifel en grote ronde kaas, vindt u naast de wekelijkse aanbiedingen, een keur aan Hollandse kaas, buitenlandse kaasjes en lekkernijen van de boerderij! Meer weten over hun aanbod kazen, acties en recepten kunt u HIER lezen.

    Tot zaterdag! Aanvang 14.30 uur!