• SVN'69 1 ontvangt komende zaterdag (13 april) Hardenberg'85

    Wist u dat er komende zaterdag maar liefst 12(!) thuiswedstrijden op de planning staan? Dat betekent dat ons sportpark Tussenboerslanden de hele dag rood/wit gekleurd is! Wij nodigen u dan ook van harte uit om de hele dag aanwezig te zijn en alle teams aan te moedigen! Vergeet vooral uw rood/witte supporters sjaal niet mee te nemen! Voor aanvangstijden van de wedstrijden kunt u naar beneden scrollen. Welk SVN'69 team maakt komende zaterdag de meeste doelpunten??

    Ons eerste elftal ontvang om 14.30 uur Hardenberg'85 welke momenteel op een 7e positie staat. Clubsponsor van de week is Slagerij Lantinga.  ‘Proef de oorsprong’ vormt de vertrouwde basis van Lantinga Slagerij & Vershuis. Maatschappelijk verantwoord ondernemen mag dan erg van deze tijd zijn: voor ons is het de normaalste zaak van de wereld. Al meer dan 70 jaar selecteren zij zelf het vlees bij Nederlandse boeren. Die goede herkomst is bepalend voor de smaak van het vlees. Altijd al geweest. En wat blijkt? Gezond leven met respect voor mens en dier is misschien wel belangrijker dan ooit. Dat heeft opa Lantinga 70 jaar geleden goed ingeschat! In het assortiment vindt u premium vleesrassen als Black Angus en LIVAR, maar zij zijn daarnaast ook bijzonder trots op hun ‘standaard’ vlees van vaste leveranciers. Dat overigens allesbehalve standaard is. Slagerij Lantinga weet precies waar hun vlees vandaan komt en blijft ver van de vleesschandalen uit de massa vleesindustrie! U bent van harte welkom in onze winkel in Wanneperveen en Meppel, maar natuurlijk ook in de marktwagen.