• SVN'69 1 één wedstrijd verwijderd van handhaving in derde klasse

  Velen van u waren aanwezig afgelopen zaterdag bij de wedstrijd van SVN'69 1 tegen Onstwedder Boys 1. U weet dus ook dat de kans op handhaving in de derde klasse voor ons eerste elftal afgelopen zaterdag weer iets groter geworden is. Er staat voor komende zaterdag nog één wedstrijd op de planning en wanneer zij deze winnen zullen zij ook komend seizoen derdeklasser zijn.

  Zaterdag speelt het eerste van SVN'69 tegen V.V. Mamio, uitkomend in de 3e klasse op het veld van Asser Boys. Kan SVN'69 zich handhaven in de 3e klasse? Ga mee om supporten! Laat zien dat wij achter onze jongens staan!

  Het duel in Assen begint om 14.30 uur. De winnaar is volgend seizoen dus derdeklasser.

  Adres voor de meereizende supporters:
  Sportpark Asser Boys, veld 1
  Lonerstraat 100A
  9403 TD  ASSEN