• Super Saturday Dames SVN'69!

    Op de zesde competitiedag van het voetbalseizoen 2018-2019 treffen SVN’69 VR2 en SVN’69 VR1 elkaar aanstaande zaterdag (27/10) op sportpark Tussenboerslanden. De wedstrijd op het hoofdveld begint om 11.00 uur.

    Deze competitiewedstrijd mag dan ook best als onderlinge derby betiteld worden! VR2 voetbalt dit seizoen voor het eerst in deze formatie, terwijl VR1 een doorgewinterd team is. Beide teams hebben elkaar nog nooit in een officiële wedstrijd getroffen. Wel trainen de vrouwen één keer in de week samen, dus men weet een beetje waar elkaars kwaliteiten liggen. Echter, beide teams zullen weinig tot niets toegeven en er zal ongetwijfeld gespeeld worden om niet te verliezen.

    We hopen in ieder geval op een boeiend en sportief duel waarbij veel supporters aanwezig zullen zijn. U komt toch ook?