• Met het coronavirus, maakt ook het online boodschappen doen een opmars. Veel ondernemers hebben het er (gelukkig) maar druk mee. Sinds het coronavirus mensen aan huis kluistert, is het aantal bestellingen online van boodschappen en producten explosief gestegen. 

  In onze vorige berichten kon je 'in het woord van de voorzitter' lezen dat SVN'69 ook beduidend minder inkomsten heeft, maar dat alle vaste lasten wel door gaan. Om de vereniging toch te blijven steunen vragen we je dan ook om je online bestelling via sponsorgoals te plaatsen! Het is heel makkelijk, kost je geen euro extra, alleen 1 extra muisklik!

  -Online boodschappen bij de COOP bestellen? Makkelijk via onderstaande URL.
  -Of een kaartje via Greetz sturen naar je lieve oma of iemand anders die je nu even niet kunt bezoeken?
  -Snel eten bestellen via Thuisbezorgd?
  -Een nieuwe 'noice cancelling' koptelefoon bestellen bij Coolblue?

  Het kan allemaal via Sponsorgoals. Supermakkelijk en je steunt de vereniging financieel in deze moeilijke tijd!'

  https://www.sponsorgoals.nl/partner/svn-69

  Veel bekende webwinkels zijn te vinden via SponsorGoals, denk bijvoorbeeld aan:

  • COOP
  • Greetz
  • Mediamarkt
  • Coolblue
  • Thuisbezorgd
  • Lidl
  • Hema
  • Aliexpress