• Speciale trainingsavond JO15, JO17 en JO19: Trainen als een selectiespeler!

    Het was een bijzondere avond gisteravond (11-04-'19) voor de spelers van JO15, JO17 en JO19! Zij kregen namelijk een speciale training van niemand minder dan de hoofdtrainer van ons selectie elftal.

    De opkomst was meer dan goed te noemen! Bijna alle jeugdspelers van eerder genoemde jeugdteams waren bij elkaar op Sportpark Tussenboerslanden om mee te doen aan een speciale voetbalclinic. De voetbalclinic voor JO15 en ouder werd toch maar mooi even gegeven door hoofdtrainer Berry Mulder en enkele spelers van het 1e elftal.

    De jeugdspelers moesten weliswaar vol aan de bak tijdens de clinic van Berry, maar hebben een goede en leuke training gehad. Naast de voetbalschool en het jaarlijkse voetbalkamp hoopt de jeugdcommissie deze clinic voor de oudere jeugd volgend jaar opnieuw te organiseren.