• Sponsorgoals; Heb jij het al geprobeerd??

    Sinterklaas en Kerst, de tijd van kado's en feestelijke extra’s. Het liefst hebben we dat je de feestinkopen doet bij onze adverteerders/sponsoren in de buurt. Maar mocht je je aankopen toch online gaan doen, gebruik dan SponsorGoals. De link hiernaar is als volgt:

    https://www.sponsorgoals.nl/partner/svn-69

    Het concept is heel simpel. Bestel via de SponsorGoals-pagina hierboven bij alle bekende webwinkels waar je normaliter ook al koopt. Van alle aankopen wordt een commissie maandelijks aan SVN’69 uitbetaald! Je betaalt niets extra en spaart gratis mee voor de club!

    Waar sparen we dan voor? Nou voor een Playstation 4 met 4 controllers en het spel FIFA 20! Deze willen we namelijk graag in de kantine neer zetten! Zodat je na de wedstrijd met je teamgenoten nog even kunt napraten over de wedstrijd en samen nog lekker kunt chillen!