• Geef je snel op: SMO Meppel houdt interactieve spelregelavond met scheidsrechter Kamphuis

  Op woensdag 22 mei 2019 organiseert SMO (Scheidsrechtersvereniging Meppel en Omstreken) samen met de KNVB een interactieve spelregelavond in Herberg 't Plein in Meppel. Senior scheidsrechter betaald voetbal Jochem Kamphuis zal op interactieve wijze aandacht besteden aan de spelregels in het voetbal.

  De aanwezigen worden met behulp van actuele videobeelden uitgedaagd hun mening te geven over buitenspel, hands (of niet), overtredingen en beslissingen die in een wedstrijd veelvuldig voor komen. Een leuke en leerzame avond. Deze avond is toegankelijk voor iedereen die interesse heeft: SVN'69 leden, verenigingsscheidsrechters en voetballiefhebbers die wellicht scheidsrechter willen worden.

  Wanneer: woensdag 22 mei 2019 vanaf 19.30 uur
  Locatie: Herberg ’t Plein (Bovenzaal) Prinsengracht 1 te Meppel

  Jochem Kamphuis (Groningen, 11 april 1986) is een voetbalscheidsrechter die voor de KNVB fluit. Kamphuis staat op de Senior lijst betaald voetbal (hoogste categorie voor scheidsrechters) van de KNVB.

  !SMO Meppel wil graag weten of je komt. Meld je aan door een mail te sturen aan smomeppel@gmail.com