• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechtersLocatie
    21 nov.19:30VENO JO17-1 - SVN'69 JO17-1Veld
    23 nov.09:00SVN'69 JO9-1G - Olympia'28 JO9-1Veld
    23 nov.09:00SVN'69 JO8-1G - FC Meppel JO8-2Veld
    23 nov.09:00SVN'69 JO12-1G - Uffelte JO12-1GVeld
    23 nov.09:00SC Genemuiden JO13-2 - SVN'69 JO13-1Veld
    23 nov.09:00Giethoorn JO8-1G - SVN'69 JO8-2GVeld
    23 nov.10:15SVN'69 JO9-2 - d' Olde Veste'54 JO9-3Veld
    23 nov.10:15SVN'69 JO10-2 - SC Rouveen JO10-2Veld
    23 nov.10:15SVN'69 JO10-1 - V.V. Heerenveen JO10-5Veld
    23 nov.11:00ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-2 - SVN'69 JO17-2GH. (Henry) Linthorst (Scheidsrechter)Veld
    23 nov.11:00Olympia'28 JO15-1 - SVN'69 JO15-1J. (Jaap) Scheper (Scheidsrechter)Veld
    23 nov.11:00SJO Stellingwerven JO17-1 - SVN'69 JO17-1Veld
    23 nov.11:30SVN'69 VR1 - Steenwijkerwold VR2Veld
    23 nov.12:30SVN'69 2 - Flevo Boys 4Veld
    23 nov.14:301e - SCD '83 1A. (Arjan) Vellinga (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), H. (Hennie) Sondervan (Assistent-scheidsrechter)Veld
    23 nov.14:30ST FC Meppel/Alcides JO19-4 - SVN'69 JO19-1Veld
    23 nov.14:30SC Rouveen 5 - SVN'69 3Veld
    30 nov.08:30SVN'69 JO15-1 - d' Olde Veste'54 JO15-3Veld
    30 nov.08:45Alcides JO8-2 - SVN'69 JO8-1GVeld
    30 nov.09:00SVN'69 JO13-1 - Creil JO13-1Veld
    30 nov.09:00FC Meppel JO12-2 - SVN'69 JO12-1GVeld
    30 nov.09:00VHK JO10-2 - SVN'69 JO10-2Veld
    30 nov.10:15SVN'69 JO8-2G - fC Meppel JO8-3Veld
    30 nov.10:15SVN'69 JO9-2 - Oranje Zwart JO9-1Veld
    30 nov.10:15SVN'69 JO10-1 - Alcides JO10-3Veld
    30 nov.10:30SVN'69 JO17-2G - DESZ JO17-2Veld
    30 nov.12:00FC Wolvega 2 - SVN'69 2Veld
    30 nov.12:15SVN'69 JO17-1 - FC Meppel JO17-2Veld
    30 nov.14:30SVN'69 JO19-1 - De Blesse JO19-1Veld
    30 nov.14:30SVN'69 3 - ZZVV 3Veld
    30 nov.14:30IJVV VR3 - SVN'69 VR1Veld
    30 nov.14:30SC Lutten 1 - 1eH. (Hennie) Sondervan (Assistent-scheidsrechter), G.H. (Herman) Weekamp (Assistent-scheidsrechter)Veld
    7 dec.08:45FC Wolvega JO13-2 - SVN'69 JO13-1Veld
    7 dec.09:00SVN'69 JO12-1G - De Weide JO12-3Veld
    7 dec.09:00VHK JO8-2 - SVN'69 JO8-2GVeld
    7 dec.09:00Havelte JO9-1 - SVN'69 JO9-2Veld
    7 dec.09:00MSC/Amslod JO10-1 - SVN'69 JO10-1Veld
    7 dec.09:30SVN'69 JO15-1 - DESZ JO15-2GVeld
    7 dec.10:00SVN'69 JO10-2 - SVBS'77 JO10-1Veld
    7 dec.10:30Havelte JO17-2 - SVN'69 JO17-1Veld
    7 dec.10:30SJO OFW JO8-1 - SVN'69 JO8-1GVeld
    7 dec.11:30SVN'69 VR1 - Nieuwleusen SV VR2Veld
    7 dec.12:30SVN'69 2 - Willemsoord 2Veld
    7 dec.12:30ST Rouveen/Staphorst JO19-2 - SVN'69 JO19-1Veld
    7 dec.14:301e - ZZVV 1H. (Hennie) Sondervan (Assistent-scheidsrechter)Veld
    7 dec.14:30Alcides 1 - SVN'69 3Veld
    7 dec.15:00CSV'28 JO17-7 - SVN'69 JO17-2GVeld
    14 dec.10:00SVN'69 JO10-1 - Dwingeloo JO10-1Veld
    14 dec.10:15SVN'69 JO9-2 - Olympia'28 JO9-2Veld
    14 dec.11:00Staphorst JO9-1 - SVN'69 JO9-1GVeld