• Nieuwe talenten in de dop kunnen zich aanmelden!

  Kaboutervoetbal is bestemd voor kinderen t/m 5 jaar. Zij zijn nog niet speelgerechtigd om bij de KNVB wedstrijden te voetballen, maar kunnen bij onze vereniging terecht om leuke en gerichte trainingen te volgen welke passen bij hun leeftijdscategorie. De beginnende kneepjes van het voetbalspel zullen stap voor stap worden bijgebracht. Niet alleen spelenderwijs leren omgaan met de bal, maar ook goed omgaan met elkaar, zoals dat in een teamsport hoort. Respect voor elkaar en de tegenstander. Maar het allerbelangrijkste is natuurlijk: Plezier hebben in het spelletje!

  Elke zaterdagmorgen is er kaboutertrainen. Aanvang 9.25 uur, start trainen: 9.30 uur.
  Het is afgelopen om 10.15 uur en dan drinken we allemaal samen nog een glaasje ranja!

   

  Aanvang 9.25 uur

  Start 9.30 uur
  Einde 10.15 uur