• Koen Kooiker en Willem Meijer geslaagd voor cursus verenigingsscheidsrechter veldvoetbal

    Koen Kooiker en Willem Meijer zijn onlangs geslaagd voor de cursus verenigingsscheidsrechter veldvoetbal! Er werd begonnen met cursisten die overal vandaan kwamen. De deelnemers moesten 4 lange cursusavonden volgen, verdeeld over ongeveer 4 maanden. Dit waren theorie- en praktijkavonden. Daarnaast kregen ze huiswerkopdrachten mee en ze moesten 4 stagewedstrijden bij onze vereniging onder begeleiding van hun begeleider Hans van Velzen fluiten. Een flink traject dus. Onlangs was de laatste cursusavond waarbij ze tevens een spelregeltoets moesten afleggen. Het eindresultaat mocht er zijn voor onze Koen en Willem: GESLAAGD! Een prima resultaat! Van harte gefeliciteerd mannen!

    We weten nu al dat we veel plezier aan deze aankomende scheidsrechters zullen hebben. Dank aan de trainers/leiders van de teams waar de scheidsrechters hun stagewedstrijden hebben gefloten.

    Wouter Westenbrink
    scheidsrechtercoördinator SVN'69