• JO17-1 Veld Zaterdag gemengd

  • Staf

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterAccommodatieDetails
    26 mei. 10:30SVN'69 JO17-1G - VENO JO17-1Te spelenK. (Kjeld) CrebasSportpark De Tussenboerslanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.VWC JO17-1 - SVN'69 JO17-1G3 - 4
    17 mei.SVN'69 JO17-1G - Blokzijl JO17-1G4 - 0
    23 mei.RKO JO17-1 - SVN'69 JO17-1G1 - 7
  • Poulestanden SVN'69 JO17-1G (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VENO JO17-11091046113526
    2ST Creil-Bant JO17-11171349242522
    3SVN'69 JO17-1G1060444251918
    4Urk JO17-31061350272317
    5ST Ens/Kraggenburg JO17-1G105054751-415
    6VWC JO17-184132516913
    7Flevo Boys JO17-394142329-613
    8Nagele JO17-1G93333131012
    9FC Oldemarkt JO17-1103162439-1510
    10De Blesse JO17-1113082958-299
    11ST VHK/SVBS'77 JO17-182062237-156
    12FC Wolvega JO17-28017648-421

    Poulestanden SVN'69 JO17-1G (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVN'69 JO17-1G981051114025
    2VENO JO17-188003232924
    3VWC JO17-1760127101718
    4Flevo Boys JO17-4105052019115
    5Oranje Zwart JO17-1105053031-115
    6Blokzijl JO17-1G84043124712
    7MSC/Amslod JO17-284042524112
    8ST VHK/SVBS'77 JO17-183141115-410
    9RKO JO17-193062332-99
    10Tollebeek JO17-1101091353-403
    11ST SJO RVC/Langweer JO17-290091152-410

    Poulestanden SVN'69 JO17-1G (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVN'69 JO17-1G22007166
    2De Weide JO17-221018353
    3Ruinen JO17-12002011-110

    Poulestanden SVN'69 JO17-1G (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eastermar JO17-11100110113
    2OKVC JO17-111009093
    3Blokzijl JO17-1G11009183
    4HZVV JO17-411008083
    5Onstwedder Boys JO17-2G110010463
    6Helpman JO17-211007163
    7SJO Pekela 2000 JO17-111007163
    8EHS'85 JO17-111007253
    9SJO J.V. Oostenburg JO17-211006153
    10Wykels Hallum JO17-111006153
    11Nieuw Buinen JO17-111005053
    12SJO Feanstars JO17-211005053
    13GRC Groningen JO17-211006243
    14Alcides JO17-211005143
    15HFC '15 JO17-111005143
    16SJO JVZ JO17-311005143
    17Zeerobben JO17-211005143
    18Oosterlittens JO17-111004043
    19RWF JO17-211004043
    20FC Zuidlaren JO17-411005233
    21Noordster JO17-111005233
    22VV Opende JO17-111005233
    23Drachtster Boys JO17-411004133
    24QVC JO17-111003033
    25SCN JO17-1G11003033
    26De Weide JO17-411003033
    27KSC JO17-1G11004223
    28Muntendam JO17-111004223
    29Roden JO17-211004223
    30SJO Bergum BCV Combinatie JO17-311004223
    31FC Birdaard JO17-111003123
    32Helpman JO17-311003123
    33SJO JVZ JO17-211003123
    34S.F. Deinum JO17-111002023
    35fc Harlingen JO17-111002023
    36Flevo Boys JO17-511005413
    37SJO NKvvProtos JO17-1G11004313
    38BEW JO17-111002113
    39SC Kootstertille JO17-111002113
    40ST Minnertsga/St.Jacob JO17-111002113
    41SJO 't Hogeland JO17-111002113
    42Blue Boys JO17-111001013
    43VEV'67 JO17-311001013
    44ST VHK/SVBS'77 JO17-111003303
    45LEO (Loon) JO17-211003303
    46SC Joure JO17-211002203
    47HSC JO17-100000000
    48Smilde'94 JO17-100000000
    49MSC/Amslod JO17-310013300
    50HS'88 JO17-210013300
    51Urk JO17-310012200
    52d' Olde Veste'54 JO17-5100145-10
    53SJO ZVC'14 JO17-1d100134-10
    54Aengwirden JO17-1G100112-10
    55Buitenpost JO17-2100112-10
    56Middelstum JO17-1100112-10
    57Nijland JO17-1100112-10
    58HFC '15 JO17-3100101-10
    59SJO OFW JO17-1G100101-10
    60ACV JO17-4100124-20
    61Elim JO17-1100124-20
    62Frisia JO17-4100124-20
    63Poolster JO17-1100124-20
    64Roden JO17-3100113-20
    65SVN'69 JO17-1G100113-20
    66De Walde JO17-1100113-20
    67Gorredijk JO17-2100102-20
    68Workum JO17-1100102-20
    69Beilen JO17-2100125-30
    70Haren JO17-1100125-30
    71Waskemeer JO17-1100125-30
    72Roden JO17-4100114-30
    73Noordscheschut JO17-2G100103-30
    74SJO EBC/Delfstrahuizen JO17-2100103-30
    75SJO DFC JO17-2d100103-30
    76Zuidhorn JO17-2100126-40
    77ST Creil-Bant JO17-1100115-40
    78SC Scheemda JO17-1100115-40
    79SJO NKvvProtos JO17-2G100115-40
    80Workum JO17-2100115-40
    81St.Annaparochie JO17-2100104-40
    82Jubbega JO17-2100104-40
    83SVBO JO17-2100127-50
    84Oldeholtpade JO17-2100116-50
    85VCR JO17-1100116-50
    86SC Bolsward JO17-2100105-50
    87WKE '16 JO17-1100105-50
    88Omlandia JO17:21001410-60
    89Actief JO17-2100117-60
    90SGV JO17-1G100117-60
    91Balk JO17-3100119-80
    92Twedo JO17-2100108-80
    93Pelikaan S JO17-1G100109-90
    94SC Veenwouden JO17-11001011-110
  • Team indeling

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.