• Inzamelen oud papier stopt

    Al jaren kan oud papier ingeleverd worden bij de papiercontainer van SVN'69 op ons mooie sportpark Tussenboerslanden. Het aanbod van oud papier bij onze vereniging loopt echter al jaren terug, omdat steeds meer tijdschriften, kranten, correspondentie, nieuwsbrieven enzovoorts digitaal worden verspreid. Daarnaast heeft elke Nijevener een papiercontainer van de gemeente Meppel bij huis staan. SVN'69 heeft daarom besloten om per 1 september 2019 te stoppen met het inzamelen van oud papier.
     
    Brengt u wel eens oud papier naar SVN'69? Als Nijevener kunt u het oud papier miv 1 september 2019 in uw eigen papiercontainer aanbieden (de dag van inzameling vindt u op de Afvalkalender) of gratis naar het afvalbrengstation Havelte Oeveraseweg 19 te Havelte brengen.