• Hoera! Vandaag bestaat SVN'69 50 jaar!

    Vandaag bestaat onze vereniging officieel 50 jaar.  Op 31 januari 1969 is SVN'69 opgericht.

    Om dit te vieren is er 31 mei 2019 een receptie voor genodigden en op 1 juni 2019 een groots feest voor iedereen die SVN'69 een warm hart toedraagt! Zoals al eerder gezegd: noteer dit Hemelvaarts weekend dan ook als gereserveerd in de agenda's.

    In de nieuwjaarsreceptie en in de wandelgangen is het al meerdere malen genoemd... Een jubileum Pingeltje! Terugkijken doen we niet vaak, liever kijken we vooruit, maar het 50 jarig bestaan van onze club is natuurlijk bij uitstek zo'n moment om eens de balans op te maken en in kaart te brengen wat er allemaal gebeurd is en wat SVN'69 voor elkaar heeft gekregen!

    Onvoorziene zaken heeft helaas enige vertraging voor wat betreft de bezorging opgeleverd, maar we hopen eind volgende week een prachtig jubileum Pingeltje te bezorgen! Blijf uw brievenbus in de gaten houden!