• U vraagt het zich vast af.. Waarom promoot SVN'69 dat "glasvezel gedoe" toch steeds?!?

    Ten eerste: Er zijn zoveel voordelen die ervoor zorgen dat de overstap naar glasvezel een goede keuze is. Om te beginnen is het eerste voordeel dat u met glasvezel echt supersnel internet heeft. U wordt voorzien van een razendsnelle aansluiting op het glasvezelnetwerk. Ook wanneer het even spitsuur is heeft u daar geen last van. U kunt gewoon razendsnel internetten en u behoudt een stabiele verbinding voor zowel uploaden als downloaden.

    En ten tweede: Voor ieder afgesloten abonnement gaat er 10 euro naar SVN'69. Maar.... dit geldt alleen voor het afsluiten van een abonnement bij FreshPC (tegenover Meuleplein) of bij Boessenkool Computers. De actie geldt NIET voor online afsluitingen. Kom daarom naar de inloop- en aanmeldavond in de Schalle op 4 februari of 10 februari van 19.30 tot 21.00 uur.

    Naast FreshPC en Boessenkool Computers staan de ambassadeurs (SVN'69)en Glasvezel buitenaf voor u klaar om alle vragen te beantwoorden en te helpen bij uw aanmelding!

    Tot dan!