• Fysiotherapie 't Oevertje sponsor van de week SVN'69 1 - Hoogeveen 1

  Komende zaterdag speelt onze selectie 'thuis' een wedstrijd tegen Hoogeveen 1. U bent van harte welkom op ons sportpark Tussenboerslanden. Aanvang wedstrijd 14.30 uur. Zoals gewoonlijk staat de koffie voor u klaar!

  Sponsor van de week is deze keer fysiotherapie 't Oevertje:

  U kunt bij 't Oevertje terecht voor :
  Fysiotherapie | Manuele therapie | Sport fysiotherapie | Dry-needling | Behandeling volgens Mulligan Concept | Ontspanningstherapie | Oedeemtherapie en Manuele Lymfedrainage |  Bekkenpijn bij zwangerschap |Hardloopblessures | Triggerpoint-behandeling | Flex-chair movement | Medical Taping | Fysiofitheidscan| McKenzie Methode  |Aanmeten Therapeutisch elastische kousen (TEK) .

  Openingstijden
  Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur, maandagavond ( 18.00- 20.00 uur), woensdag ( 19.30- 20.30 uur fysiotherapie , hardloopanalyse)

  Meer info kunt u vinden op hun website.