• Doe jij al mee met de voetbalschool?

  Beste jongens, meisjes (en ouders),

  Op herhaling: de “Voetbalschool: techniektraining”. Tijdens deze training ga jij je technische vaardigheden verbeteren en nieuwe aanleren. Alle spelers van JO15, JO13, JO11, JO09, JO08 en JO07 kunnen deelnemen aan deze techniektraining.

  Wat gaan we doen?

  Je krijgt vier vrijdagen training van enthousiaste trainers en er komen verschillende oefeningen aan bod. De afsluiting van de Voetbalschool zal ook dit jaar weer plaatsvinden tijdens de seizoensafsluiting op zaterdag 9 juni. We gaan je leren of perfectioneren om te passeren, kappen en draaien, aannemen, passen en schieten! Daarnaast is er natuurlijk ook tijd om plezier te maken met je teamgenoten en voetbalvrienden. Opgave graag vóór 20 april in verband met de groepsindeling.

  Waar:              Sportpark “Tussenboerslanden”

  Wanneer:        vrijdagen 4 mei, 11 mei, 25 mei en 1 juni

                          afsluiting op zaterdag 9 juni tijdens de seizoensafsluiting

  Tijden:             18.00 uur – 19.00 uur

  Kosten:            € 12,50

  Drinken:          Verzorgd door Dinus

   

  Lijkt het je leuk om mee te doen? Meld je dan op tijd aan!

  Opgeven: jeugdbestuur@svn69.nl onder vermelding van je naam en team waarin je speelt.

  Let op: Als je je opgeeft, ga je akkoord met het innen van 12,50 euro via automatische incasso voor deze sportieve dag.

  We hopen je te begroeten op deze speciale voetbaltechniektrainingen!

   

   

  De veld-editie van de voetbalschool is mogelijk gemaakt door tankstation Nijeveen