• De onderhoudsploeg zoekt versterking!

    Veel onderhoudsklussen bij voetbalvereniging SVN’69 worden door een klein clubje vrijwilligers gedaan. Zij werken hierbij op een uiterst plezierige manier met elkaar samen. We hebben het dan onder andere over klussen zoals reparatie- en onderhoudswerkzaamheden. Er wordt gestart met een werkoverleg met koffie en daarna gaan ze aan de slag. De huidige onderhoudsploeg heeft behoefte aan versterking!

    We denken hierbij aan handige duizendpoten (wel of geen lid van SVN’69) die een aantal uurtjes over hebben, niet meer werken of al met pensioen zijn en die ons een aantal, in overleg te bepalen, handjes toe willen steken.

    SVN’69 is een sportieve vereniging voor iedereen welke naast voetballen ook saamhorigheid als een belangrijke en kenmerkende eigenschap heeft. Bij SVN’69 vinden wij het belangrijk dat prestaties en plezier hand in hand gaan. Vrijwilligers zijn ontzettend belangrijk voor onze organisatie en maken een integraal onderdeel uit van de vereniging.