• Het bestuur van SVN'69 volgt de ontwikkelingen rondom het coronavirus op de voet. Lees hier de laatste update van donderdag 12 maart 2020:

  Alle sportwedstrijden in Nederland zijn afgelast vanwege het coronavirus. De maatregel, die geldt tot het eind van de maand, volgt na het besluit van het kabinet om alle evenementen met meer dan honderd mensen te verbieden. Sportbonden adviseren om ook niet te gaan trainen.

  SVN'69 volgt het advies op van het kabinet, de sportbond en het RIVM. Alle activiteiten bij SVN'69 op Sportpark Tussenboerslanden liggen stil tot 1 april 2020. Dat betekent dat de kantine gesloten is, er geen trainingen zijn, geen wedstrijden en geen activiteiten. Vergaderingen worden eventueel in onderling overleg afgestemd.

  Aanvullende maatregelen
  Aanleiding is de uitbraak van het coronavirus en de gevolgen daarvan voor de gezondheid van sporters, staf én toeschouwers.

  Het is nog onduidelijk wat de gevolgen zijn voor de competities en wanneer de duels worden ingehaald.

  RIVM
  Actuele informatie over het Corona virus kunt u vinden op: https://www.rivm.nl/coronavirus/covid-19