• 37ste editie Henk Hofmantoernooi op zaterdag 30 december

    37ste editie Henk Hofmantoernooi op zaterdag 30 december

    Ook dit jaar staat het Henk Hofmantoernooi weer op de kalender van SVN. Een leuk en gezellig zaaltoernooi voor de eigen leden. Traditiegetrouw vlak voor Oud en Nieuw in sporthal De Eendracht in Nijeveen. Dit jaar op zaterdag 30 december.

    De dag begint om 9 uur met wedstrijden voor de jongste jeugd tot en met JO-9. Vanaf 11 uur is de JO-11 aan de beurt, om 13.00 uur de JO-13, om 15.00 uur de JO-15 en om 17.00 uur de JO-17. En natuurlijk is er ’s avonds vanaf 19.30 uur ook weer het toernooi voor de JO-19 en de senioren. Supporters zijn van harte welkom om deze dag te komen kijken in de sporthal. De kantine is geopend voor een hapje en een drankje.

    Alle leden ontvangen een uitnodiging per mail. Wil je meedoen? Geef je dan op voor 6 december via jeugdbestuur@svn69.nl

    Graag tot 30 december!