• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    Nijboer, AicoOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    23 nov. 12:30SVN'69 2 - Flevo Boys 4Sportpark De Tussenboerslanden
    30 nov. 12:00FC Wolvega 2 - SVN'69 2Sportpark Molenwiek
    7 dec. 12:30SVN'69 2 - Willemsoord 2Sportpark De Tussenboerslanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.FC Meppel 3 - SVN'69 27 - 3
    16 nov.SVN'69 2 - SVM 24 - 3
  • Poulestanden SVN'69 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VHK 2861121101119
    2Willemsoord 265011712515
    3Flevo Boys 484222516914
    4FC Wolvega 284221411314
    5FC Meppel 374031915412
    6Heerenveense Boys 373132419510
    7SSA Creil-Bant 2621310917
    8SC Rouveen 362131214-27
    9d' Olde Veste'54 36204514-96
    10SVN'69 271061333-203
    11SVM 270251320-72

    Poulestanden SVN'69 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut 23300214179
    2FC Meppel 2210112393
    3SVN'69 23102521-163
    4Elim 22002111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bentum, BryanTeamspeler
    Bijker, DaniëlTeamspeler
    Bouwknegt, WarnerTeamspeler
    Dijk, Pieter vanTeamspeler
    Ekkels, LuukTeamspeler
    Goos, AncoTeamspelerVerdediger
    Groen, Gert JanTeamspeler
    Heuvel, Gijs van denTeamspeler
    Hussein, MustafaTeamspeler
    Kampen, Sven vanTeamspeler
    Knol, TomTeamspeler
    Meilof, JeffreyTeamspelerAanvaller
    Nijboer, AicoTeamspeler
    Nijboer, RoyTeamspeler
    Tuut, JamilTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.