• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    Nijboer, AicoOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30VHK 2 - SVN'69 2Sportpark Monnikenmolen
    8 feb. 12:00SVN'69 2 - SC Rouveen 3Sportpark De Tussenboerslanden
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVN'69 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VHK 21081125121325
    2Willemsoord 2107032821721
    3FC Wolvega 2106221913620
    4FC Meppel 3106132821719
    5SC Rouveen 3105232318517
    6Flevo Boys 4104332820815
    7Heerenveense Boys 3104243230214
    8d' Olde Veste'54 3103161023-1310
    9SSA Creil-Bant 2102261517-28
    10SVN'69 2101181639-234
    11SVM 2100371929-103

    Poulestanden SVN'69 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut 23300214179
    2FC Meppel 2210112393
    3SVN'69 23102521-163
    4Elim 22002111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bentum, BryanTeamspeler
    Bijker, DaniƫlTeamspeler
    Bouwknegt, WarnerTeamspeler
    Dijk, Pieter vanTeamspeler
    Ekkels, LuukTeamspeler
    Goos, AncoTeamspelerVerdediger
    Groen, Gert JanTeamspeler
    Heuvel, Gijs van denTeamspeler
    Hussein, MustafaTeamspeler
    Kampen, Sven vanTeamspeler
    Knol, TomTeamspeler
    Meilof, JeffreyTeamspelerAanvaller
    Nijboer, AicoTeamspeler
    Nijboer, RoyTeamspeler
    Tuut, JamilTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.