• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafClubscheidsrechter
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    Nijboer, AicoOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    9 feb. 12:30SVN'69 2 - Willemsoord 2Sportpark De Tussenboerslanden
    16 feb. 12:30HZVV 4 - SVN'69 2Sportpark Bentinckdijk
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVN'69 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys 311100161174430
    2DESZ 21171341221922
    3Willemsoord 2107033127421
    4FC Wolvega 21170432161621
    5SC Rouveen 31162334221220
    6Oudehaske 2116141914519
    7VHK 2115332519618
    8SVM 2105052719815
    9d' Olde Veste'54 3112271647-318
    10Tonego 2112091334-216
    11SVN'69 2112091141-306
    12HZVV 4111191345-324

    Poulestanden SVN'69 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Meppel 33201154116
    2SC Genemuiden 33201144106
    3Vitesse'63 232011013-36
    4SVN'69 23003119-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bentum, BryanTeamspeler
    Bijker, DaniëlTeamspeler
    Ekkels, LuukTeamspeler
    Goos, AncoTeamspelerVerdediger
    Heuvel, Gijs van denTeamspeler
    Hussein, MustafaTeamspeler
    Knol, TomTeamspeler
    Meilof, JeffreyTeamspelerAanvaller
    Nijboer, AicoTeamspeler
    Speelman, PieterTeamspeler
    Tuut, JamilTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.