• 1e Veld Zaterdag man

  • Staf

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterAccommodatieDetails
    26 mei. 14:30SVN'69 1 - Fit Boys 1Te spelenR. (Roelof) ReindersSportpark De Tussenboerslanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.SVN'69 1 - BSVV 10 - 3
    19 mei.OZC 1 - SVN'69 12 - 1
  • Poulestanden SVN'69 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tonego 125154674344049
    2SC Lutten 125138462362647
    3Hoogeveen 125137561223946
    4Hardenberg '85 125137568333546
    5LTC 125135761412044
    6OZC 125114103837137
    7ZZVV 125106954441036
    8SCD '83 125104114140134
    9Hollandscheveld 125102134056-1632
    10Fit Boys 12585123656-2029
    11BSVV 12577113856-1828
    12SVN'69 12574143154-2325
    13FDS 12573154289-4724
    14SCN 12542193381-4814

    Poulestanden SVN'69 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVN'69 13300176119
    2Vitesse'63 132019726
    3Tiendeveen 13102161153
    4VVAK 13003119-180

    Poulestanden SVN'69 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Staphorst1100130133
    2VKW 11100110113
    3Alcides 111008083
    4HZVV11008173
    5Twedo 111007253
    6Urk 211005053
    7d' Olde Veste'54 111005053
    8Hoogeveen 111006243
    9Flevo Boys 111004043
    10Genemuiden SC11004043
    11Staphorst 211004043
    12Urk11004043
    13Achilles 1894 111005233
    14Emmen 111004133
    15Achilles 189411003033
    16Drenthina 111003033
    17HOC 111004223
    18VAKO 111005413
    19DZOH 111003213
    20Hoogeveen 111002113
    21FC Meppel 111002113
    22SVBO 111002113
    23De Weide 111002203
    24Beilen 111002203
    25FC Zuidlaren 110012200
    26SVV'04 110012200
    27MSC/Amslod100145-10
    28Dalen 1100123-10
    29SC Angelslo 1100112-10
    30HZVV 2100112-10
    31vv Sweel 1100112-10
    32Gomos 1100124-20
    33Nieuw Roden 1100125-30
    34Wacker 1100114-30
    35Fit Boys 1100103-30
    36WKE '16 1100103-30
    37Annen 1100126-40
    38DESZ 1100104-40
    39Elim 1100104-40
    40FC Oldemarkt 1100104-40
    41Tonego 1100104-40
    42Witteveense Boys'87 1100127-50
    43Steenwijkerwold 1100105-50
    44SVN'69 1100105-50
    45Titan 1100118-70
    46Steenwijker Boys 1100108-80
    47CEC 11001011-110
    48Ruinen 11001013-130
  • Team indeling

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.