• 1e Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Sondervan, HennieTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Sondervan, HennieOverige stafTeammanager
    Tien, RoelofOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    9 mrt. 14:30SVN'69 1 - SC Lutten 1Sportpark De Tussenboerslanden
    16 mrt. 14:30BSVV 1 - SVN'69 1Sportpark Bovensmilde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.1e - Hoogeveen 12 - 5
    16 feb.Hollandscheveld 1 - 1e2 - 0
  • Poulestanden SVN'69 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elim 115113135132236
    2SVM 1159512591632
    3Hoogeveen 11593339152430
    4Nieuwleusen SV 11592434211329
    5SC Lutten 1168442820828
    6ZZVV 1167363533224
    7SCD '83 1166282329-620
    8Fit Boys 1165561630-1420
    9Hardenberg '85 1155462116519
    10Avereest 1164572132-1117
    11BSVV 1143381928-912
    12Hollandscheveld 1142661827-912
    13SVN'69 11622122347-248
    14Bant 1131391734-176

    Poulestanden SVN'69 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVN'69 132107437
    2VHK 131117704
    3SVBS'77 131114404
    4MSC/Amslod 1301269-31

    Poulestanden SVN'69 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV11009093
    2Staphorst 211007073
    3LTC 111006063
    4d' Olde Veste'54 111006153
    5SVM 111006243
    6Achilles 189411004043
    7HZVV 111004043
    8VKW 111007433
    9Genemuiden SC11004133
    10Hoogeveen11004133
    11Drenthina 111003033
    12Emmen 111005323
    13Elim 111003123
    14SC Rouveen 111003123
    15SVBO 111003123
    16Valthermond 111003123
    17MSC/Amslod11002023
    18Pesse 111002023
    19Flevo Boys 211004313
    20d' Olde Veste'54 211003213
    21Flevo Boys11001013
    22WKE '16 111002203
    23Alcides00000000
    24Staphorst00000000
    25Urk00000000
    26Raptim 110012200
    27DESZ 1100134-10
    28Olympia'28 1100123-10
    29VENO 1100101-10
    30Gomos 1100135-20
    31Noordscheschut 1100113-20
    32SVN'69 1100113-20
    33SVV'04 1100113-20
    34De Weide 1100113-20
    35Nieuw Buinen 1100102-20
    36ZZVV 1100102-20
    37Annen 1100147-30
    38Dwingeloo 1100114-30
    39FC Oldemarkt 1100114-30
    40Weerdinge 1100103-30
    41Ruinerwold 1100126-40
    42Dalen 1100104-40
    43vv Sweel 1100104-40
    44vv Steenwijk 1100116-50
    45CEC 1100106-60
    46Steenwijker Boys 1100107-70
    47LEO (Loon) 1100109-90
  • Team indeling