• 1e Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Keizer, NielsTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sondervan, HennieTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Sondervan, HennieOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun.Mamio 1 - 1e1 - 3
  • Poulestanden SVN'69 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elim 126195267254262
    2SVM 126195251153662
    3Nieuwleusen SV 126174570323855
    4Hoogeveen 126165565283753
    5ZZVV 12613495445943
    6SC Lutten 12610794141037
    7SCD '83 126106105243936
    8Hardenberg '85 1261041241311034
    9Avereest 12686123850-1230
    10Fit Boys 12676132659-3327
    11Hollandscheveld 12668123446-1226
    12BSVV 12665153655-1923
    13SVN'69 12642203568-3314
    14Bant 12623212698-729

    Poulestanden SVN'69 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVN'69 132107437
    2VHK 131117704
    3SVBS'77 131114404
    4MSC/Amslod 1301269-31

    Poulestanden SVN'69 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV11009093
    2Staphorst 211007073
    3LTC 111006063
    4d' Olde Veste'54 111006153
    5SVM 111006243
    6Achilles 189411004043
    7HZVV 111004043
    8VKW 111007433
    9Genemuiden SC11004133
    10Hoogeveen11004133
    11Drenthina 111003033
    12Emmen 111005323
    13Elim 111003123
    14SC Rouveen 111003123
    15SVBO 111003123
    16Valthermond 111003123
    17MSC/Amslod11002023
    18Pesse 111002023
    19Flevo Boys 211004313
    20d' Olde Veste'54 211003213
    21Flevo Boys11001013
    22WKE '16 111002203
    23Alcides00000000
    24Staphorst00000000
    25Urk00000000
    26Raptim 110012200
    27DESZ 1100134-10
    28Olympia'28 1100123-10
    29VENO 1100101-10
    30Gomos 1100135-20
    31Noordscheschut 1100113-20
    32SVN'69 1100113-20
    33SVV'04 1100113-20
    34De Weide 1100113-20
    35Nieuw Buinen 1100102-20
    36ZZVV 1100102-20
    37Annen 1100147-30
    38Dwingeloo 1100114-30
    39FC Oldemarkt 1100114-30
    40Weerdinge 1100103-30
    41Ruinerwold 1100126-40
    42Dalen 1100104-40
    43vv Sweel 1100104-40
    44vv Steenwijk 1100116-50
    45CEC 1100106-60
    46Steenwijker Boys 1100107-70
    47LEO (Loon) 1100109-90

    Poulestanden SVN'69 1 (0630 Mannen Zaterdag nacompetitie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mamio 111005143
    2Makkum 111004133
    3SC Stadspark 111004223
    4SVN'69 111004223
    5S.V. Haulerwijk 111003123
    6Oudehaske 111003123
    7Harkema Opeinde 111003213
    8V en V'68 111002203
    9BSVV 111001103
    10FC Birdaard 100000000
    11Helpman 100000000
    12QVC 100000000
    13Rood Zwart Baflo 100000000
    14Vitesse'63 100000000
    15FC LEO 110012200
    16SCN 110011100
    17Niekerk 1100123-10
    18HS'88 1100124-20
    19Onstwedder Boys 1100124-20
    20VIOD 1100113-20
    21Waterpoort Boys 1100113-20
    22NOK 1100114-30
    23Poolster 1100115-40

    Poulestanden SVN'69 1 (0632 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oudehaske 111005233
    2SVN'69 111003123
    3SC Stadspark 111002023
    4Makkum 111002113
    5S.V. Haulerwijk 111002203
    6Helpman 111002203
    7BSVV 111000003
    8Harkema Opeinde 110012200
    9V en V'68 110012200
    10Vitesse'63 110010000
    11QVC 1100112-10
    12Mamio 1100113-20
    13Rood Zwart Baflo 1100102-20
    14FC Birdaard 1100125-30
  • Team indeling

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.