• 🏆 Trijntje Bijker gemeentewinnaar clubheld van het jaar 2018

    In de verkiezing tot Clubheld van de Amateursport is 'onze Trijntje' winnaar geworden van de Gemeente Meppel met maar liefst 73 stemmen! Trijntje kreeg 42 stemmen meer dan de nummer twee en de nummer drie. Zie de complete top 3 van de Gemeente Meppel in de foto.

    Vandaag zijn uit alle gemeentewinnaars, 15 regiowinnaars gekozen door de redacties van de betreffende dagbladen. De Stentor koos voor Gerben Hofstra van  v.v. Flevo Boys - Emmeloord en hij zal op 17 december meedingen naar de landelijke titel van Clubheld van de Amateursport.

    Trijntje, van harte gefeliciteerd! Je bent en blijft onze clubheld en krijgtnog een mooie oorkonde! Deze krijg vast een mooi plekje boven de schouw?? en anders heeft Dinus vast nog wel een mooi plekje vrij ;-)

    We bedanken natuurlijk ook dit jaar alle stemmers voor het meedoen en het uitbrengen van hun stem!